ВІДЧУТТЯ ТРАВНЯ ЕВІЯ КІРСОНЕ - СЛАВІНСЬКА

May 30, 2023

Моє відчуття цього місяця - це раптовий прихід літа, це відчуття нових починань, нових горизонтів. Нових проектів, нових незабутніх вражень. Кожен новий проект - це новий початок для пригод і творчого польоту, а кожен завершений проект - це новий початок для клієнта.


Що робить проект успішним?

Коли мова йде про громадські простори, дизайн є частиною успішного проекту, але його роль не варто перебільшувати. Адже дизайн - це лише частина всіх інших складових бізнесу. Для того, щоб проект був успішним, архітектор, дизайнер повинен вміти мислити масштабно, вникати в бізнес-ідею проекту, розуміти її і розставляти пріоритети для успіху проекту. Тоді дизайн буде органічно підпорядкований бізнес-ідеї і доповнюватиме її. У приватному просторі все інакше. Він має бути приємним для власника. Якщо він комфортний, ергономічний і гармонійний за відчуттями, значить, він вдався.


Взаємодія дизайну інтер'єру з іншими сферами.

Дизайн інтер'єру дуже багатогранний і багатоаспектний. Щоб спроектувати хороший інтер'єр, необхідно звертатися як до навколишнього середовища, так і до архітектора. Дизайн інтер'єру тісно пов'язаний зі столярною справою, будівництвом, світом світла, дизайном меблів, мистецтвом скла та багатьма іншими ремеслами. Тільки завдяки знанню цих дисциплін та їх взаємодії можна створити гарний дизайн.


Найулюбленіший етап проекту?

Взагалі, мені подобаються всі етапи проекту, але мій улюблений - це так званий етап "пилу". Коли все розбирають і будують. Коли будівельники метушаться, коли ти бачиш, як візуалізація, яка є плодом твоєї уяви, реалізується у великих масштабах і стає відчутною. На цьому етапі будівництва часто відчутна напруга, відчутний приплив адреналіну від вирішення питань на місці, і все завершується красивим, естетичним кінцевим результатом, який є ніби подякою за пробіжений "спринт".

https://www.kirsondg.lv/

Instagram: https://www.instagram.com/kirson_design_group/

Facebook: https://www.facebook.com/kirsondg/

Продукти:

1. B&B Italia - Le Bambole

2. B&B Italia - UP

3. Kirson Design Group projekts BURZMA, kurā izmantotas Mutina flīzes

4. Mutina - Mattonelle Margherita collection by Nathalie Du Pasquier

5. Mutina - Jali collection by Patricia Urquiola

6. 41Zero42 - ONE

7. Flos - Almendra Linear

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається