ІСТОРІЯ ТРЕНТІНІ

Група Trentini існує з 2002 року, а її засновник Mareks Nemme ще з 1997 року - сприяє облаштуванню естетичного та якісного середовища, пропонуючи широкий асортимент високоякісної продукції для сучасного дизайну інтер'єру - меблі, світильники, матеріали для оздоблення та інші предмети інтер'єру.
З 2020 року компанію Trentini group можна знайти в самому серці тихого центру Риги у відреставрованій будівлі 19-го століття на вулиці Стрельнієку, 8. Архітектуру інтер'єру галереї розробила Зане Тетере-Шульце. Зане поєднала риси виставкового залу та дизайн-студії, створивши продуманий, гармонійний, сучасний та якісний інтер'єр
У міру того як компанія розвивалася і зростала, шукали нові горизонти і приміщення. Восени 2019 року Trentini відкрив двері нового салону в самому серці Києва - на вулиці В. Тютюнника, 53. Новий салон – це не просто нові приміщення, нова експозиція чи додаткові квадратні метри. Це новий початок на іншому рівні, прагнення до ще кращої гармонії, естетики та якості. Новий салон відображає головну місію Trentini – бути провідником у сучасному дизайні, приділяючи особливу увагу якості, інноваціям та екологічності.
Автором дизайну салону Trentini була архітектурна студія YOD Group, яка дивиться на будь-яку деталь дизайну як на частину цілого, оскільки вважає, що гарний дизайн — це не лише функція, йому також необхідно надати індивідуальності.
Разом із новим салоном у співпраці з Overpriced була створена нова айдентика Trentini – Простір та дизайн.
Trentini – путівник до сучасного дизайну інтер’єру. Місце, де кожен може здійснити свою мрію жити чи працювати в естетичному, сучасному та якісному середовищі. Тут кожен бажаючий може познайомитися екологічним дизайном, дізнатися про останні тенденції та отримати персональні консультації.

Кухня

Кухня - це приміщення, яке відрізняє будинок від готелю. Найважливішим елементом на кухні є комфортне та функціональне робоче середовище, що забезпечується професійним плануванням кухні, відповідним обладнанням та якісним, обізнаним та надійним виробником кухонних меблів. Таким виробником є ​​Arclinea, італійський бренд та виробник, який прагне створити гармонійний, інноваційний та креативний кухонний простір. «Там, де кухня — це дім, дім — це те, що обертається навколо кухні», Arclinea

Освітлення

Світло – одна з найважливіших складових будь-якого проекту. Світло визначає не тільки те, наскільки освітлена кімната, але й те, як формується життя людини. Зрозуміло, що освітлення в театрі – і в театрі мистецтва, і в театрі життя – важливе.Дизайн освітлення, професійні консультації та чіткі відповіді щодо будь-якого виду декоративного, архітектурного та зовнішнього освітлення – від приватних інтер’єрів до громадських приміщень.

Меблі для дому

Форма, що відповідає функціональності та красі. Розбираючи цей об'єкт дизайну на складові, можна помітити, що він нагадує жука, бабку або метелика - ця точна і віртуозна система не має зайвих деталей. За своєю формою, матеріалом і функціямиця система ідеальна до найменшого гвинта. Це елегантність і якість знаходиться поза часом і модою, Нагороджені та представлені в художніх музеях, були створені з простою місією, яка тривала десятиліття,— вирішувати проблеми та задовольняти потреби розумно та красиво

Офісні меблі

Сучасний та розумний дизайн робочого середовища є важливою передумовою діяльності будь-якої компанії, що рухається до успіху. Ергономічне та функціональнерозміщення в концептуально правильному інтер’єрі стало цінною інвестицією для бізнесу, яка забезпечує ефективну роботу офісу. Планування офісних приміщень ірозробка концепцій, рішення для індивідуальних робочих місць, формальних і неформальних залів, кімнат для конференцій і відпочинку від провідних виробниківофісних меблів.

деко

Різноманітність фактур, текстур і матеріалів. Плитка, мозаїка, дерев'яні, вінілові та гумові покриття для підлоги, шпалери, килими та інші ексклюзивні оздоблювальні матеріали для тих, хто цінує якість і хоче жити красиво.

Вода

У ванній кімнаті починається день, і він повинен починатися красиво. Залежно від ваших уподобань, він почнеться з виразних форм або стриманої елегантності, з яскравих кольорів або природності матеріалів. Якісна сантехніка, меблі для ванної кімнати, сантехніка та аксесуари.