НАЗАД ДО ШКОЛИ

August 17, 2022

Вересень наближається, і саме час почати планувати благоустрій місця навчання нових учнів та студентів. Хоча в першу чергу акцент має бути на ергономіці облаштування робочого місця, молодим абітурієнтам варто подумати і про те, щоб це приносило радість і викликало бажання вчитися.

Ligne Roset Tanis: його оригінальний дизайн був ретельно збережений у поєднанні з сучасною та оновленою обробкою. Стільниця виготовлена ​​з дуже м’якого на дотик, але стійкого до подряпин ламінату FENIX чорного кольору, який поєднується з чорною лакованою сталевою основою, а 2 ящики оброблені натуральним горіховим шпоном.

Ligne Roset Alando: письмовий стіл поєднує природне відчуття волоського горіха з рамою в промисловому стилі з чорної лакованої сталі. Цей унікальний стіл обов’язково стане центром вашого домашнього офісу. Ідеально підходить для ситуацій, коли місця дуже мало. У той же час робочий стіл забезпечує просторе робоче місце з двома вбудованими висувними ящиками і полицею для зберігання всіх важливих документів і офісного обладнання.

Ligne Roset Dita: Хоча ця полиця може нагадувати вам металеві модульні системи з офісного світу, Dita явно відрізняється від них кількома способами: лаковані панелі, полиці, що виготовлені з дерева, а не з листового металу, а її стримані профільовані стійки з витонченою обробкою розташовані для створення ідеальної симетрії.

Pedrali Boxie: це система зберігання з мінімальними лініями, що вирізняються своєю легкістю, сталевою рамою з покриттям. Система оснащена двома висувними ящиками з вбудованою ручкою та колесами, що обертаються та фіксуються.

Nidi Mari: крісло зручно використовувати за письмовим столом, так як його основа з коліщатками регулюється по висоті. Нейтральний і простий, але в той же час вишуканий дизайн. Що робить його таким різним? Кольорова кнопка посередині стільця, яка дозволяє надати стільцю власний акцент!

Nidi Dots: оздоблювальні плити legno naturale, які складають стінові панелі Dots, поєднуються з м’якими панелями Becky і можуть бути доповнені полицями, акуратними підносами та дзеркалами. Для молодого абітурієнта це може стати відмінним способом створити власне робоче місце, як для навчання, так і для вільного часу. 

Haworth Lively: науково обґрунтована ергономіка, персоналізований комфорт і дизайн, довговічність за розумною ціною, регулювання глибини сидіння, регулювання висоти сидіння, регулювання нахилу та натягу. Тонкий профіль, дев'ять різних кольорів і незліченна кількість варіантів тканини означають, що ви можете вибрати дизайн, який вам підходить.

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається