ПОЧУТТЯ ЛИПНЯ РІТИ ЛАУДЕР

July 28, 2022

Моє відчуття цього місяця сформоване бажанням змінити свої звичні будні та бути ближче до природи. Відчути спокій і гармонію, ритм природи, водночас працюючи та перебуваючи в середовищі, яке стимулює ідеї. Слухайте і розумійте.

Про який компонент ви в першу чергу думаєте, коли починаєте працювати над новим об’єктом?

Контекст місця розташування ділянки та/або будівлі. Яка історія цього місця? Хто є його користувачем, що для нього важливо і необхідно під час проживання/праці/відпочинку? Важливо пізнати людину/людин, дізнатися, чим вона займається, які її бажання. По суті, архітектура та інтер’єр формуються у взаємодії між цими компонентами, що сприяє прояву творчості, дозволяє зароджуватися і розвиватися ідеям. Далі важливо розуміти потік/функцію людей і грати з ним, включити його у візуально-просторову структуру.

Як архітектура та дизайн сприяють змінам навколишнього середовища та суспільства?

Архітектура та дизайн впливають на будь-яку людину. У більшому масштабі – в контексті містобудування чи квартальної забудови, за допомогою дизайну можна адаптувати середовище до сучасних потреб, сприяти комфортному пересуванню, думаючи передусім про людину/користувача, забезпечуючи всю необхідну інфраструктуру. У меншому масштабі - якщо середовище, в якому знаходиться людина, зробити комфортним і приємним, то людина "звільняє" час для роздумів про інші завдання. Дизайн допомагає розвивати в людині творчі здібності, підвищує працездатність в цікавій та мотиваційній обстановці, а також створює у людей необхідні відчуття для спокійного чи активного відпочинку.

Наприклад, дивлячись на офісне середовище, важливо спочатку зрозуміти, що є найважливішим для людей, які залишатимуться тут щодня. Як досягти того, щоб людина почувалася комфортно, а створене середовище сприяло її працездатності? Одним із актуальних проектів Lauder Architects є коворкінг «Workland» в новому офісному будинку «Verde». Важливо врахувати, що приміщенням щодня буде користуватися багато різних людей - як більші компанії, так і люди, які працюють поодинці, а також тут будуть проводитися зустрічі з клієнтами, як особисті, так і дистанційно. Тому, паралельно з робочими зонами, дуже важливим є ядро ​​коворкінгів – зони дискусій, відпочинку та обіду, а також «тихі» робочі місця, які разом із необхідною інфраструктурою створюють унікальне середовище з історією для спілкуватися з користувачами офісу та відвідувачами.

Взаємодія дизайну інтер'єру з іншими сферами.

Архітектура, інтер'єр і середовище не виключають одне одного, і людина також взаємодіє з середовищем, в якому вона перебуває. Тому будь-який проект можна створити з розумінням усіх цих складових. Архітектуру та інтер’єр завжди можна створювати разом із замовником та іншими зацікавленими сторонами – ландшафтними архітекторами, інженерами, будівельниками, художниками тощо.

На даний момент в команді «Lauder Architects», окрім громадських проектів, ми також працюємо над декількома проектами приватних будинків і ми раді, що маємо можливість створювати ці проекти комплексно, продумуючи імідж будівлі. , функції та інтер’єр, таким чином створюючи повне дизайнерське середовище.

Що вас зараз хвилює, запалює очі і чим це збагачує вашу роботу?

Це, безперечно, природа та її присутність, також в архітектурі/інтер’єрі. Море, вода, ліс, шелест вітру. Мене захоплює сам процес проектування, той момент, коли ідеї тільки «з’єднуються», і момент їх втілення в життя.

www.lauder.archi

facebook.com/lauder.archi/

instagram.com/lauder.archi/

Вибір продукту:

  1. Baxter – Himani D
  2. Baxter – Hugo
  3. Baxter – Piaf
  4. Moroso Pebble Rubble
  5. Inbani Temple
  6. Decoratori Bassanesi – Seeds
  7. 41Zero42 – Cosmo
  8. B.D Barcelona Design Explorer vases
  9. Guntis Lauders rotas

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається