ВІДЧУТТЯ БЕРЕЗНЯ ВІД МАРІТИ СІМАНЕ

March 15, 2024

Я відчуваю цей місяць як динамізм, рух і позитивну трансформацію як безперервний процес. Я вважаю, що весна існує для того, щоб нагадувати всім, що є новий початок. Всі метушаться, з'являються кольори, світить сонце, розквітає не лише зелень, а й посмішки на обличчях людей. Це дуже приємне відчуття і час для нових натхнень, ідей та проектів!


Про що ви в першу чергу думаєте, коли починаєте працювати над новим проектом?

Кожен проект є унікальним з точки зору характеру простору/локації, необхідної функції та користувача, його бажань і потреб. Тому важливо розуміти і "відчувати" взаємодію цих компонентів з самого початку, щоб забезпечити функціонально відповідний, візуально привабливий кінцевий результат, який задовольнить як користувача, так і дизайнера.


Без чого інтер'єр є неповним?

Я думаю, що принцип, що ми проектуємо для користувача, повинен бути найважливішим, тому що інтер'єр є неповним і "живим" без людини, для якої він призначений. Однак сам простір, його характер і функціональність, сприйняття планування і доступність також важливі. Це нескінченний цикл - простір - функціональність - користувач - це найважливіші субстанції, які необхідно враховувати в рамках всього проекту, щоб створити життєздатний і повноцінний інтер'єр!

Якщо вам це вдалося - браво!


Найулюбленіший етап проекту?

Кожен етап проекту має свій "шарм". Від обміну ідеями з клієнтом на початку, до останнього прикрученого гачка. Кожен проект і кожен етап може бути можливістю навчитися і дізнатися щось нове як для клієнта, так і для дизайнера - відкрити для себе нові продукти і матеріали, знайти рішення для непередбачених ситуацій на етапах будівництва, і, нарешті, побачити готовий результат, що оживає.


З яких інших сфер ви черпаєте натхнення?

Великими джерелами натхнення є мистецтво, сценографія та тимчасова архітектура. І мода, безумовно, є невід'ємною частиною того, звідки я черпаю натхнення щодня.

Загалом, натхнення не знає кордонів, і іноді навіть буденні дрібниці можуть дати багате і різноманітне натхнення, яке формує і підсилює творчий процес, а також може доповнити і збагатити процес дизайну інтер'єру.  


Що було першою річчю, яка викликала у вас інтерес до архітектури?

У дитинстві я багато часу проводив у громадському транспорті, їдучи на спортивні тренування або з них. Я захоплювався існуючою архітектурою Риги, але вже тоді моє серце "розривалося" від занедбаних будівель. Досі пам'ятаю момент, коли зрозумів, що хочу бути архітектором - їдучи вулицею Езермалас у бік Мезапарку, я побачив колишню Льняно-джутову мануфактуру. Вже тоді вона була не в найкращому технічному та візуальному стані, але вона полонила моє серце своїм архітектурним об'ємом, деталями конструкції, декоративними елементами, і було зрозуміло одне: було б чудово відреставрувати її, надавши їй необхідну для міста функцію, і, можливо, я змогла б зробити це і в своєму житті!

Я вважаю, що такий тип забудови є унікальним і незамінним історичним свідченням міста, яке, на мою думку, має бути збережене. Принципи сталого урбанізму набагато ефективніше реалізуються через використання існуючих ресурсів та інфраструктури, в даній ситуації через реновацію існуючих, занедбаних будівель, які втратили свою функціональність в міському контексті.

Це філософія, до якої я прагнула ще з 6-го класу.

Я досі шаную і люблю історичну архітектуру, мені завжди подобаються об'єкти в історичних будівлях, і я великий шанувальник садиб.

Instagram: @marsstudio.lv

https://www.instagram.com/marsstudio.lv/?igsh=MTl5NnBsZ2hzaGFlbA%3D%3D

Продукти:

1. LUCE ORIZZONTALE S1 - Flos

2. TOGO - Ligne Roset

3. QUADERNA - Zanotta

4. STROKE - CC-Tapis

5. TACCIA - Flos

6. BISCUIT - ListoneGiardano

7. DETOUR - Wittmann

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається