ВІДЧУТТЯ ЛИСТОПАДА ВІД АННИ БЕЙТС

November 30, 2022

ANNA BATES

Головний дизайнер / Плейсмейкер / Засновник

Листопад. Місяць, коли ідеї відкриваються, зливаються, можливо, свідомо і ненавмисно перервані, деформовані для нового початку. Краще зазнати невдачі в оригінальності, ніж досягти успіху в імітації.

Який ваш улюблений етап проекту?

Хвилювання! Коли я працюю над проектом, він є моїм пріоритетом. Без пристрасті ви не можете бути креативними - якщо у вас немає пристрасті, ви не взаємодієте - ні з проектом, ні з людьми, які з вами працюють, ні з клієнтом. Неможливо створити щось безособове для іншої людини, без безпосереднього зв'язку і з'єднання. У бізнесі потрібна взаємна зацікавленість, щоб процес був продуктивним. Переконаний, що ми притягуємо до себе таких, як самі. У той момент, коли я беру участь у проекті, я на 100 відсотків перебуваю всередині нього, і в цей момент він стає найголовнішим. Це історія про те, що відбувається тут і зараз. Все, що вже реалізовано, залишається історією, емоцією, досвідом. Проекти, які відбуваються зараз, безумовно, найбільш актуальні.

З яких ще сфер ви черпаєте натхнення?

Гарне питання, яке я сам колись нещодавно задав 111 архітекторам, коли працював над своєю нещодавно опублікованою книгою INCEPTION 111. Книга про те, як ми надихаємо один одного, про авторство і колективну творчість. Натхнення я черпаю з повсякденного життя. Весь свій світ я будую навколо людей, місць і речей, які мене надихають.

Мене надихають недільні ранки без поспіху, фільми без кінця, моя сім'я, мій дім і місто, в якому я живу.


Що Вас хвилює в даний момент, змушує горіти очі і як це збагачує Вашу роботу?

"Будь зміною" - Для мене те, як я живу, або те, як мені цікаво бути, - це постійна трансформація, еволюція та зміни. Важливо адаптуватися і не стояти на місці, мені подобається бути в русі. Як прямо, так і опосередковано. Найголовніше для мене в роботі - відчувати зростання з кожним новим проектом. Момент, коли ти виходиш із зони комфорту - той момент, коли ти відчуваєш, що тільки зараз починаєш розуміти життя, яке раніше, можливо, не розумів.

MAKE MAKE ( New York ) architecture and design 

www.makemake.nyc

ANNVIL ( Riga ) spatial design practice 

www.annvil.lv

Підбір продукції:

  1. MOOOI
  2. Ligne Roset
  3. Walter Knoll
  4. Flos – Chiara floor lamp and table lamp
  5. Alessi

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається