ВІДЧУТТЯ СІЧНЯ ВІД ІЛОНИ ВАЙВАДЕ

January 27, 2023

Для мене цей місяць - це біле ефіопське сонце і латвійське море, новий, чистий політ, сила і натхнення... Січень - це народження, і моє теж. Час, коли я озираюся на свої цінності, усвідомлюю їх... Я, сім'я, дім, батьківщина, планета... народжуються нові мрії та всесвіти... Епоха Водолія - усвідомлення свого справжнього "я". Білий, сріблясто-золотий, морський синьо-зелений ... елегантність, витонченість і чистота деталей.

Про який компонент ви думаєте в першу чергу, коли починаєте працювати над новим об'єктом?

Я знайомлюся з ділянкою, її оточенням, знайомлюся з новими власниками ділянки і будівлі, а потім медитую всередині себе - будинок народжується з ділянки і його форма "ліпиться" у співпраці: між архітектором і клієнтом. Взаємна довіра і творчість завжди призводять до задоволення обох сторін.

Як архітектура та дизайн сприяють змінам у навколишньому середовищі та суспільстві?

Архітектура та дизайн найбезпосереднішим чином формують Простір - який є тілом для людей, де вони можуть відчувати себе спокійно, безпечно, натхненно, а також продуктивно... або, навпаки, напруженою, тривожною, розбитою, втомленою. Архітектура може бути корисливою, але вона також може бути продумано зосередженою на добробуті людини. У будь-якому випадку, все починається з людини як унікальної істоти, в залежності від того, як він відчуває і спілкується, формується суспільство навколо нього, ми всі пов'язані...

З яких ще сфер ви черпаєте натхнення?

Я черпаю натхнення з природи... подорожує близько і далеко, тоді я стаю ближче до себе, глибоко в своєму серці і відкривається моя справжня здатність відчувати, бачити, творити... це як стан нескінченної медитації ... Довіра до свого серця, яке створює надзвичайний гармонійний простір і середовище. Серце має всі відповіді, воно знає, що найкраще для того чи іншого проекту.

Яка, на вашу думку, роль екології та сталого розвитку в архітектурі та дизайні?

У час великих змін на Землі ці дві теми є надзвичайно важливими. В принципі, все просто: чим більш екологічний і автономний будинок ми можемо побудувати (середовище, яке ми можемо створити), тим більш стійким буде результат. Земля дуже втомилася від тягаря забруднення, і все, що їй чуже, вона відштовхує і буде відштовхувати ще більше, щоб людство могло зітхнути вільно і повернутися до своєї прекрасної сутності.

Що, на вашу думку, є головним завданням архітектури?

Я думаю, що головне завдання архітектури - підтримувати, надихати і захищати істот на землі, а також бути в максимальному симбіозі з природою, з великою повагою до планети і всесвіту.

Без чого інтер'єр буде неповним?

На мою думку, інтер'єр є продовженням архітектурного простору, і він є завершеним тоді, коли вони перебувають у гармонії, коли одне спирається на інше і підкреслює його якості. Тоді створюється глибина і інтер'єр стає приємним.

https://www.vaivade.lv

Вибір продуктів:

  1. B&B Italia - Bend Sofa (Patricia Urquiola)
  2. B&B Italia - Springtime (Jean- Marie Massaud)
  3. B&B Italia - Overscale Flames Outdoor (Jean- Marie Massaud)
  4. Molteni & C - Livingbox (Vincent Van Duysen)
  5. Kymo - The Mashup pure edition antiqua
  6. Flos - Taccia
  7. Carl Hansen & SON - Table Bench
  8. Apavisa - Calacatla Gold
  9. Walter Knoll - Tembea Carpet

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається