КАМІНИ PLANIKA ДЛЯ ТЕПЛИХ І ЗАТИШНИХ ОСІННІХ ВЕЧОРІВ

October 20, 2023

Planika пропонує унікальні каміни на біоетанолі та газові каміни як для приміщень, так і для вулиці, створюючи свободу і затишок живого вогню в будь-якому просторі. Каміни Planika безпечні, зручні та легко встановлюються в будь-якому приміщенні. Стандартні камінні топки також можуть бути оздоблені натуральним каменем та кахлем, що стане родзинкою вашого інтер'єру.


Біоетанольні каміни Planika - це єдині екологічно чисті каміни, які працюють на біоетанолі, поновлюваному джерелі енергії, що не виділяє CO, диму, сажі, попелу та інших небезпечних газів. Вони не потребують димоходів, димоходів або будь-яких інших з'єднань, що забезпечує низькі витрати на встановлення.


З камінами, що працюють на біоетанолі, дайте волю своїй фантазії і створіть захоплюючий і сучасний проект, який не залишиться непоміченим. Каміни на біоетанолі можуть бути вбудовані в стіну або меблі, або повністю відкриті і вільно розташовуватися в центрі будь-якої кімнати. Вони принесуть не тільки елегантність, але й тепло в будь-яку кімнату.


Вуличнікаміни на біоетанолі Planika є ідеальним доповненням до будь-якого подвір'я або саду, тераси або ресторану на відкритому повітрі, створюючи незабутню атмосферу для довгих вечорів. Настільні каміни на біоетанолі та сучасні каміни-колонни додадуть вашому зовнішньому середовищу затишку, а їх розмір і портативна форма роблять їх універсальними і простими у використанні, дозволяючи насолоджуватися живим вогнем без попелу і неприємних запахів.


Газові каміни Planika для приміщень з лінійними пальниками є ідеальним рішенням як для житлових, так і для комерційних інтер'єрів. Система дистанційного керування робить ці каміни універсальним і сучасним рішенням.


Газові каміни Planika в сталевому або витонченому класичному чорному дизайні будуть не тільки довговічними в будь-яку погоду, але й елегантно виглядатимуть в саду і на терасі.

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається