ВІДЧУТТЯ ЛИСТОПАДА ВІД ДАВІСА ШТРАМА

November 17, 2023

Цього місяця я відчуваю, що трансформація може бути як прекрасною, так і неминучою. Осінь - це пора року, що характеризується природними змінами, її глибинне значення часто асоціюється з переходом, роздумами і красою, яку можна знайти в змінах.


Про який компонент ви думаєте в першу чергу, коли починаєте працювати над новим об'єктом?

Будь-який дизайн-проект починається з вивчення користувача і контексту, важливо визначити параметри, які дозволять створити рішення, що відповідають кінцевому користувачеві і є унікальними для даного контексту.


Що, на вашу думку, є головним архітектурним викликом?

Протягом останніх 100 років архітектура була втягнута в безглузде протистояння між формою і функцією; в той час як високий модернізм надавав перевагу функції над формою, деякі з найкращих сучасних дизайнерів стверджують, що архітектура - це естетика і не більше того. На мою думку, архітектура - це і функція, і форма. Я вірю, що архітектура може робити багато речей. Це не просто репрезентативна форма мистецтва. Ми говоримо про перформанс. Естетика є частиною перформансу, так само як і функція.

Я вважаю, що боротьба між формою і функцією є поверхневою і контрпродуктивною. Натомість, наголошуючи на перформансі - гібриді форми та функції, пристосованому до побажань кожного клієнта та обмежень кожного проекту - ми звільнимо архітектуру від набридлих дебатів про те, чи є вона мистецтвом, чи інструментом. Так само, як мистецтво працює, так само працюють і інструменти.


З яких інших сфер ви черпаєте натхнення?

Ідеологія та підхід нашої студії базується на міждисциплінарному дизайні, тому я часто черпаю натхнення з моди, музики, мистецтва, графічного та промислового дизайну.


Як архітектура та дизайн сприяють змінам у навколишньому середовищі та суспільстві?

Я думаю, що дизайн визначає прогрес людини і життя. Моя робота ґрунтується на передумові, що хороший дизайн створює позитивні результати для людей

U - E - studio

U - E - studio PORTFOLIO

U - E - studio INSTAGRAM

Продукти:

1. Molteni&C - D.156.3

2. Zanotta - Bumper

3. Listone Giordano - Biscuit

4. Tubes - Milano

5. Foscarini - Couchin 1

6. Walter Knoll - Safara Carpet

7. 41zero42 - Wall Paper41 Up Dian

8. Walter Knoll - Ischino Side

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається