ПОЧУТТЯ ГРУДНЯ ВІНЕТА МІЛЛЕРЕ ТА ЗАНДА В'ЮНА

December 28, 2022

Цього місяця ми відчуваємо задоволення від завершення року, що минає, і піднесення від початку нового року, від погляду в нове, невідоме, передбачувано непередбачуване. Незважаючи на те, що наближається початок нового року, ми все ще перебуваємо в легкій дрімоті зимової втоми. Так хочеться 

Про що Ви в першу чергу думаєте, коли починаєте працювати над новим проектом?

Головне - призначення інтер'єру. Це те, на чому ми зосереджені. Перше - це, безумовно, відчуття, яке отримуєш, коли взаємодієш з клієнтом. Особистість клієнта, його бачення світу. Дизайн-проект інтер'єру - це історія. На проект впливає навколишнє середовище та побажання клієнта. Кожна деталь інтер'єру має бути виправдана. Інтер'єр рухається як розповідь про людину, наше завдання - відчути це і реалізувати в матеріальній формі. Саме на цьому ми зосереджені, щоб інтер'єр служив людині, а не навпаки.

Без чого інтер'єр є неповноцінним?

Інтер'єр, безумовно, не є завершеним без користувача, адже в цей момент він втрачає сенс і втрачає можливість бути завершеним. Інтер'єр + користувач. Призначення інтер'єру - служити своєму користувачеві, створюючи всі необхідні відчуття і умови для комфортного використання і функціонування.


Що таке успішний проект?

Дуже просто, коли всі щасливі і задоволені результатом. І, безумовно, такий, на який озираєшся через роки і розумієш, що він не втратив своєї актуальності та якості.

Найулюбленіший етап проекту?

Безумовно, початкова фаза, коли весь процес проектування ще попереду. Можливості реалізації ідей. І, безумовно, завершальний етап, коли ти бачиш, як все матеріалізувалося, ожило. Як малюнки стали матеріальними, відчутними та придатними для використання.

Instagram: https://www.instagram.com/walltowall_dizains/

Підбір продукції:

  1. Porada - Softbay bed
  2. Moooi - Serpentine Light
  3. Moooi - T-Lamp
  4. Lemamobili - Eydo
  5. Moooi - Sand Carpet
  6. Lemamobili - Francis
  7. Gubi - Adnet
  8. Porada - Ekero Rack
  9. Bonaldo - Asia

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається