ВІДЧУТТЯ ЛЮТОГО ВІД KÓMARE STUDIOS

February 26, 2024

Ми відчуваємо, що цей місяць буде сповнений очікуванням, зустрічами та підготовкою до будівельних процесів. Одним словом, енергійний робочий потік.

Лютий здається дуже довгим і сірим, але ми насолоджуємося відчуттям передчуття весни, адже наближається наш улюблений сезон.


Про який компонент ви думаєте в першу чергу, коли починаєте працювати над новим проектом?

Останнім часом ми вирішили відійти від конкретних предметів меблів, форм чи текстур. Навпаки, ми намагаємося сприймати простір як об'єм і відчуття. Вибір того, яку епоху дизайну та її дизайнерів ми будемо використовувати в нашому дизайні інтер'єру, походить від відчуття.


Найулюбленіший етап проекту?

Найулюбленіший момент - це коли за кілька днів до здачі проекту довгоочікувана сцена набуває форми. Це справжнє задоволення.


З яких інших сфер ви черпаєте натхнення?

Нас цікавить все: музика, кіно, фотографія, мода, образотворче мистецтво. Ми щасливі, що нас оточують чудові люди з цих галузей, які захоплені своєю роботою. Тому ми завжди в контексті того, що відбувається, намагаємося бути в курсі трендів і головних подій у цих індустріях. Не можна сказати, що ми інтерпретуємо щось конкретне в наших проектах, але це допомагає нам краще розуміти суспільство і світ навколо нас. Ми рухаємося до того, щоб студія стала спільнотою, можливо, з власним публічним простором, де ми об'єднуємо кілька творчих дисциплін.


Що вас зараз хвилює, змушує очі горіти і як це збагачує вашу роботу?

Наразі ми багато працюємо над створенням власного впізнаваного стилю, тож із захопленням випробовуємо різні матеріали, текстури, форми та способи реалізації. Одне, до чого ми хочемо дійти, - це те, що ми самі будемо проектувати всі меблі та елементи освітлення.

Instagram: https://www.instagram.com/komare.studios?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=ZDNlZDc0MzIxNw==

Продукти:

1. TOBIA SCARPA -  Biagio - FLOS

2. MARIO BOTTA - Shoguntable lamp  - ARTEMIDE

3. ARIHIRO MIYAKE - Coppélia Suspended -  MOOOI

4. MICHEL DUCAROY - Kashima Large settee - LIGNE ROSET

5. PIERRE PAULIN - Bonnie Armchair  LIGNE ROSET

6. BENJAMIN GRAINDORGE - Kujoyama Shelving unit - LIGNE ROSET

7. PIERO BOTTONI - Fenice table - ZANOTTA

ВАМ ЦЕ ТАКОЖ Сподобається